7680Hz Yenileme Hızı ile Dış LED Video Duvarı IP65 Su geçirmez ve Canlı Reklam için 500x500mm Kabine Boyutu
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kılıfı, Ahşap Kılıf, Uçuş Kılıfı |
| Teslim süresi: | Ödemeden 7 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 10000 PCS |
|
Detay Bilgi |
|||
| LED Boyutu: | SMD1921 | Ekran Parlaklığı: | >3500CD/㎡ |
|---|---|---|---|
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm | Dolap Boyutu: | Kürek (-20 ~ 120°C) |
| Yenileme Sıklığı: | 7680Hz | Piksel Yoğunluğu: | 65536 nokta/㎡ |
Ürün Açıklaması
Dış LED Video Duvarı
Yüksek performanslı açık hava LED video duvarı, canlı renkler ve sorunsuz kurulum sağlıyor.
Teknik özellikler
| Tip numarası | P3.91 |
|---|---|
| Boyut | 500×500×84 mm |
| Max. Güç | 200W |
| Parlaklık | ≥3500 CD/m2 |
| LED Standartı | SMD1921 |
| Görme açısı | 120° |
| Koruma seviyesi | IP65 |
| Yenilenme Hızı | ≥7680Hz |
| Pixel Pitch | 3.91 mm |
| Tarama Modu | 1/16 Tarama |
| Piksel yoğunluğu | 65536 Dot/m2 |
| Gri Seviye | 14-16 Bit |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Yaşam Süresi | ≥50,000 Saat |
| Çalışma Voltajı | AC 220V/(110V) ± 15% |
Üretim Ayrıntıları
Dava Gösterisi
Şirket Profili
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



