Tam Renkli Yüksek Yük Taşıma Kayma Karşıtı LED Dans Yere Ekranı P3.91 Düğün veya Otomobil Şovu için LED Ekran Kiralama
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kılıfı, Ahşap Kılıf, Uçuş Kılıfı |
| Teslim süresi: | Ödemeden 7 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 10000 PCS |
|
Detay Bilgi |
|||
| Tip Numarası: | 500 samimi | Boyut(mm): | 504*504*85MM |
|---|---|---|---|
| Maksimum Güç(W): | 200W | Dolap Materyali: | Ütü |
| Piksel Pitch (mm): | 3,91 mm | Tarama modu: | 1/16Scan |
| Koruma seviyesi: | IP65 | Yenileme Hızı(Hz): | 1920/3840Hz |
| LED Standardı: | SMD1921 | Boyut: | 504*504*85MM |
| Maksimum Güç: | 200W | Piksel Aralığı: | 3,91 mm |
| Yenileme hızı: | 1920/3840Hz | Kabin Ağırlığı: | 14.2kg |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20~60°C | ||
Ürün Açıklaması
Tam Renkli Yüksek Yük Taşıma Kayma Karşıtı LED Dans Yer Ekranı P3.91
Düğünler ve otomobil şovları için tasarlanmış profesyonel kiralık LED ekran.
Teknik özellikler
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Tip numarası | P3.91 |
| Dolabın boyutu | 503.4 x 503.4 x 82.7 ±1mm |
| Pixel Pitch | 3.91mm. |
| Piksel yoğunluğu | 65,536 Dot/m2 |
| LED Boyutu | SMD1921 |
| Tarama Türü | 1/16 Tarama |
| Gri ölçek | 14-16 bit |
| Yenileme Sıklığı | 1920/7680Hz |
| Ekran Parlaklığı | 1500CD/m2 |
| En iyi görüntüleme mesafesi | 4M |
| Modül Boyutu | 250 x 250 mm |
| Modülün maksimum gücü | 40W |
| Kabine Maksimum Güç | 200W |
| IP derecesi | IP65 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 60°C arasında |
| Nitelikli Nemlilik | % 10 ila % 95 RH |
| Yaşam Süresi | 100000 Saat |
| Ekran çözünürlüğü | 128 x 128 |
| Kabine Ağırlığı | 14.2kg |
Ürün Resimleri
Uygulama Vitresi
Üretim Mükemmelliği
Neden Charming LED'i seçiyorsunuz?
Zengin Deneyim
Charming Brand, 2003 yılında kuruldu ve LED uygulama ürünlerinin önde gelen bir Ar-Ge ve üretim şirketidir.000 başarılı hizmet projesi.
Kaliteye odaklanın
Endüstride birinci sınıf hammadde tedarikçilerini titizlikle seçiyoruz.Tam otomatik 6S üretim hattımız 1 ipek metre içinde hassasiyeti sağlar., istikrarlı ve güvenilir ürünleri garanti eder.
Düzgün Detaylı Süreç Kontrolü
Her üretim bağlantısı mükemmel ve izlenebilir. Tüm süreçler, hammaddelerden montaj, yaşlanma ve depo teslimatına kadar kaliteyi sağlamak için sıkı kontrol ve kayıtlara sahiptir.Müşterilere ve projelere güvenilir kalite.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



