P3.91 Canlı reklam ekranları için IP65 su geçirmez derecelendirme ve 7680Hz yenilenme hızı ile açık hava LED video duvarı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 10 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kılıfı, Ahşap Kılıf, Uçuş Kılıfı |
| Teslim süresi: | Ödemeden 7 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | Western Union, L/C, T/T, PayPal, Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 10000 PCS |
|
Detay Bilgi |
|||
| LED Boyutu: | SMD1921 | Ekran Parlaklığı: | >3500CD/㎡ |
|---|---|---|---|
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm | Yenileme Sıklığı: | 7680Hz |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ~ 60 ℃ | Çalışma voltajı: | AC 220V/(110V)±15% |
Ürün Açıklaması
Dış Mekan LED Video Duvarı
Canlı renkler, kusursuz kurulum ve olağanüstü performans sunar. Reklam, etkinlikler ve halka açık sergiler için idealdir.
Teknik Özellikler
| Tip Numarası | P3.91 |
| Boyut | 500×500×84mm |
| Maks. Güç | 200W |
| Parlaklık | ≥3500 CD/㎡ |
| LED Standardı | SMD1921 |
| Görüş Açısı | 120° |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Yenileme Hızı | ≥7680Hz |
| Piksel Aralığı | 3,91 mm |
| Tarama Modu | 1/16 Tarama |
| Piksel Yoğunluğu | 65536 Nokta/㎡ |
| Gri Seviye | 14-16 Bit |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Ömür | ≥50.000 Saat |
| Çalışma Gerilimi | AC 220V/(110V)±15% |
Üretim Detayları
Vaka Gösterisi
Şirket Profili
Büyüleyici LED Hakkında
Charming LED, 20 yılı aşkın endüstri deneyimine sahip lider bir dijital tabela ve reklam panosu üreticisidir. İster dijital LED tabelaya ister reklam panosuna ihtiyacınız olsun, uzmanlığımız işletmeniz için en iyi seçimi yapmanızı sağlar. Canlı, göz alıcı LED ürünlerimiz ve elektronik tabela çözümlerimizle rakiplerimizden sıyrılın. Dijital LED tabela uzmanlarımızla bugün iletişime geçin!
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



