Çekici CH P2.6P3.91 Yükseltilebilir Dış LED Ekranı 15m Maksimum kaldırma yüksekliği
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charning |
| Sertifika: | CE,CCC,CB,ROHS,SASO,BIS |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Dövüş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme yapıldıktan sonra 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,nakit,Western Union,Paypal |
| Yetenek temini: | Haftada 900 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Tip Numarası: | P3.91 | Boyut: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | ≥3500 CD/㎡ | Tarama modu: | 1/16 Tarama |
| Maksimum Güç: | 200W | Piksel Yoğunluğu: | 65536 nokta/㎡ |
| Vurgulamak: | Yükseltilebilir dışarıdaki LED ekran,P2.6P3.91 LED video duvarı,15m kaldırma yüksekliği LED ekranı |
||
Ürün Açıklaması
Büyüleyici led Kiralama Ekranı-CH serisi
Ürün Gösterisi:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Tip Numarası | P3.91 |
| Ledli Standart | SMD1921 |
| Piksel yoğunluğu | 65536 Nokta/m2 |
| Maksimum Güç | 200W |
| Kabin Ağırlığı | 7,9 kg |
| Yenileme hızı | 7680Hz |
Ürün Özelliği:
Ultra İnce ve Hafif Tasarım
Yalnızca 84 mm kalınlığı ve 7,5 kg kadar hafif kabin ağırlığıyla CH Serisi, her türlü dış mekan uygulaması için kolay taşıma, hızlı kurulum ve şık bir görsel profil sağlar.
Esnek ve Kavisli Yapılandırma
±22,5°'ye kadar iç/dış eğriliği ve minimum 1,27 m çapındaki silindirik kurulumları destekler. Yaratıcı ve düzensiz dış mekan kurulumları için mükemmeldir.
Tek Tıklamayla Manyetikliği Giderme ve Aletsiz Bakım
Yaylı tutucu vidalar ve manyetik modül eklentisi ile ön ve arka bakım, hızlı manyetiklik giderme ve sökme işlemlerine olanak tanıyarak arıza süresini ve işçilik maliyetlerini azaltır.
Şirket Tanıtımı:
![]()
![]()
Charming Co., ltd her zaman küresel eğlence aydınlatması ve LED'in teknik yeniliğine ve hizmetine kendini adamıştır.
2003 yılında dünyanın ilk led ekranı eğlence uygulamaları alanına kazandırılmış olup, LED'in bu alandaki trendine öncülük etmeye devam etmektedir. Çin'in eğlence aydınlatma LED'inde müşteri memnuniyetinin ilk markası haline geldi.
Yaklaşık 100 patent almış ve ISO9001, CE, CCC, CB, ROHS, SASO ve diğer sertifikaları almıştır.
"Büyüleyici Güzelliğe Ulaşmak" kurumsal felsefesine bağlı kalarak, 10.000 m2'den fazla fabrika alanına sahip uluslararası standartta tam otomatik led ekran üretim hattımız var. 23 yıldır 150'den fazla ülke ve bölgedeki müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunduk.



