CH Serisi Dış Mekan LED Ekran P3.91 Su Geçirmez Ekran
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charning |
| Sertifika: | CE,CCC,CB,ROHS,SASO,BIS |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Dövüş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme yapıldıktan sonra 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, nakit, Western Union, Paypal |
| Yetenek temini: | Haftada 900 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Tip Numarası: | P3.91 | Boyut: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Parlaklık: | ≥3500 CD/㎡ | Tarama modu: | 1/16 Tarama |
| Maksimum Güç: | 200W | Piksel Yoğunluğu: | 65536 nokta/㎡ |
| Vurgulamak: | P3.91 dış mekan LED ekranı,su geçirmez LED video duvarı,CH Serisi su geçirmez ekran |
||
Ürün Açıklaması
En Yeni CH Serisi Kiralık Ekran
Ürün gösterisi:
![]()
| Tip numarası | P3.91 |
| LED Standart | SMD1921 |
| Piksel yoğunluğu | 65536 Dot/m2 |
| Maks. Güç | 200W |
| Kabine Ağırlığı | 7.9kg |
| Yenilenme hızı | 7680Hz |
Ürün Özelliği:
-
✅ Ana Avantajları
- Ultra ince ve hafif.Sadece:84 mm kalınlığında., dolap ağırlığı7.57.9 kg.Taşıma ve yükleme kolay.
- Yüksek parlaklık ve net görüntü:≥3500 cd/m2parlaklık,7680Hz yenilenme hızı,16 bit gri ölçekHer hava koşulunda canlı bir görüntü.
- IP65 Su geçirmez ve dayanıklıTamam.IP65rating, works reliably from-20°C ile 60°C arasında, uzun ömür ≥50,000 saat.
Şirket Tanıtım:
![]()
![]()
Charming Co., ltd her zaman teknolojik yeniliklere ve küresel eğlence aydınlatma ve LED hizmetlerine bağlı olmuştur.
2003 yılında, dünyanın ilk LED ekranı eğlence uygulamaları alanına getirildi ve bu alanda LED'lerin trendine liderlik etmeye devam ediyor.Çin'in eğlence aydınlatması Led'de müşteri memnuniyetinin ilk markası haline geldi..
Yaklaşık 100 patent elde etti ve ISO9001, CE, CCC, CB, ROHS, SASO ve diğer sertifikaları elde etti.
" Büyüleyici Güzellik " kurumsal felsefesine bağlı olarak, 10.000 m2'den fazla fabrika alanı ile uluslararası standartlı tam otomatik LED ekran üretim hattına sahibiz.23 yıldır 150'den fazla ülkede ve bölgede müşterilere kaliteli ürünler ve hizmetler sağladık..



