Dışarıdaki Eğilmiş LED Dolabı P3.91 Konkaf Konveks Sahne Arkaplanı için 4000nits Yay Kilitleme Sistemi
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CHARMING |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme yapıldıktan sonra 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ~ 60 ℃ | Maks. Güç: | 200W |
|---|---|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP65 | Ömür: | ≥50000 Saat |
| Gri seviye: | 14-16 bit | Teslimat süresi: | 120° |
| Vurgulamak: | Dış eğri LED dolabı P3.91,Yüksek parlaklık 4000 nit LED ekranı,Arc kilitleme sistemi LED kiralama |
||
Ürün Açıklaması
Dışarıdaki Eğilmiş LED Dolabı P3.91 Konkaf Konveks Sahne Arkaplanı için 4000nits Yay Kilitleme Sistemi
Dışarıdaki Eğilmiş LED Dolabı P3.91 Konkaf Konveks Sahne Arkaplanı için 4000nits Yay Kilitleme Sistemi
| Pixel Pitch | 3.91mm. |
| Yenilenme Hızı | 7680Hz |
| Kabine Ağırlığı | 7.9 kg |
| Piksel yoğunluğu | 65536 |
| LED standardı | SMD1921 |
| Max. Güç | 200W |
| Bakım | Ön ve arka |
Ürün Özellikleri
-
Keskin eğri ayarlama için kemer kilit
-
İç yay ve dış yay yapılandırmalarını destekler
-
Yay ve düz dolaplar arasında dikişsiz
-
Kavisli yüzeyde IP65 derecesi korunur
-
Eğimin her iki tarafından ön ve arka erişim
Ürün Galerisi
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



