CH-H Açık Açık Düz Kenar LED Dolabı P3.91 4000nits IP65 Ön Arka Bakım Kiralık
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CHARMING |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme yapıldıktan sonra 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Koruma seviyesi: | IP65 | Piksel Aralığı: | 3,91 mm |
|---|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ~ 60 ℃ | Maks. Güç: | 200W |
| Ömür: | ≥50000 Saat | Yenileme hızı: | 7680Hz |
| Vurgulamak: | Dış LED dolabı P3.91,Kiralık LED Ekran IP65,Yüksek parlaklık 4000 nit LED |
||
Ürün Açıklaması
CH-H Dış Mekan Düz Kenarlı LED Kabin P3.91 4000nit IP65 Kiralık Ön Arka Bakım
CH-H Dış Mekan Düz Kenarlı LED Kabin P3.91 4000nit IP65 Kiralık Ön Arka Bakım
| Piksel Aralığı | 3,91 mm |
| Bakım Yöntemi | Ön ve Arka |
| Parlaklık | 4000 CD/m² |
| Yenileme Hızı | 7680Hz |
| Kabin Ağırlığı | 7,9 kilo |
| Görüş açısı | 120° |
| Maks. Güç | 200W |
Ürün Özellikleri
-
Aletsiz modül çıkarma için tek tuşla manyetikliği giderme
-
Düşmeyi önleyen vida, bakım sırasında modülün düşmesini önler
-
Sert bağlantı dahili kablo gevşemesini ortadan kaldırır
-
Yüksek verimli soğutma için özel ısı emici çubukları
-
Esnek kurulum seçenekleri için ön ve arka bakım
Ürün Galerisi
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



