CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CHARMING |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P2.604 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme yapıldıktan sonra 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Piksel Aralığı: | 2.604mm | Koruma seviyesi: | IP42 |
|---|---|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı: | -20 ~ 40 ℃ | Maks. Güç: | 100W |
| Parlaklık: | 600-800CD/m² | Yenileme hızı: | 7680Hz |
| Vurgulamak: | P2.604 flexible LED cabinet,indoor fine pitch LED display,luxury retail LED screen |
||
Ürün Açıklaması
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
CH-Pro Series Indoor P2.604 Fine Pitch Flexible LED Cabinet 140 Degree Wide Angle for Luxury Retail
| Pixel Pitch | 2.604mm |
| Brightness | 600-800CD/m² |
| Protection Level | IP42 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| View angle | 140° |
| Maintenance | Front maintenance |
| Max. Power | 100W |
Product Features
-
2.604mm fine pitch for high‑density indoor 4K display
-
140° wide angle ensures clear image from side viewing positions
-
Front‑only maintenance allows zero rear clearance installation
-
Push‑down unlock / pull‑up lock for quick arc adjustment
-
8 cabinets minimum form a circle with 1270mm length
Product Gallery
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



