CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CHARMING |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme yapıldıktan sonra 30 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T,L/C,Western Union,Paypal,Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Piksel Aralığı: | 3,91 mm | Bakım Yöntemi: | Ön ve Arka |
|---|---|---|---|
| Maks. Güç: | 200W | Koruma seviyesi: | IP65 |
| Piksel Yoğunluğu: | 65536 | Yenileme hızı: | 7680Hz |
| Parlaklık: | 3500 CD/m² | ||
| Vurgulamak: | P3.91 outdoor LED cabinet,automatic corner LED display,high frequency rental LED screen |
||
Ürün Açıklaması
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
CH-Pro Series Outdoor Automatic Corner LED Cabinet P3.91 Big Buckle for High Frequency Rental Fleet
| Pixel Pitch | 3.91mm |
| Brightness | 3500 CD/m² |
| Protection Level | IP65 |
| Refresh Rate | 7680Hz |
| Life span | ≥50000 Hours |
| Cabinet Weight | 7.9kg |
| Maintenance | Front & Rear |
| Max. Power | 200W |
Product Features
-
Semi‑automatic corner guard reduces manual steps during stacking
-
Big buckle enables single‑handed cabinet locking and unlocking
-
Press‑to‑open control box cover for faster maintenance access
-
Dust‑proof silicone ring prevents water vapor inside control box
-
Activity positioning pin allows whole cabinet replacement without touching good cabinets
Product Gallery
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



