Ticari Kullanım İçin Katlanabilir LED Poster Ekranı GOB Korumalı Enerji Tasarruflu Ön Bakım
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CHARMING |
| Sertifika: | CE,ROHS,LVD,EMC,CB,BIS,UL |
| Model numarası: | P1.86 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme Sonrası 30 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, L/C, Western Union, Paypal, Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Piksel Aralığı: | P1.86mm | Yenileme Hızı: | 7680Hz |
|---|---|---|---|
| Koruma Seviyesi: | IP43 | Bakım yöntemi: | Ön Bakım |
| Parlaklık: | 600cd/m² | LED Tipi: | SMD1515 |
| Vurgulamak: | Katlanabilir LED Poster Ekranı,GOB korumalı LED ekran,ön bakım kiralanabilir LED |
||
Ürün Açıklaması
Katlanabilir LED Poster Ekranı GOB Koruma Enerji tasarrufu
Ticari kullanım için ön bakım
| Tip numarası | P1.86 |
| Maks. Güç | 600W |
| Yenilenme Hızı | 7680Hz |
| Parlaklık | 600CD/m2 |
| Kabine Ağırlığı | 48.8kg |
| Bakım | Ön Bakım |
Koruma seviyesi
|
IP43
|
Ürün Özellikleri:
GOB korumasıuzun süreli dayanıklılık için çarpışma karşıtı, çizik karşıtı, nem geçirmezEnerji tasarrufu tasarımıDaha düşük güç tüketimi işletme maliyetlerini azaltırÖn bakım ️Kabineyi çıkarmadan kurmak ve bakım yapmak kolaydır.7680Hz yüksek tazeleme hızıultra pürüzsüz ekran, yanıp sönen yokHafif alüminyum dolap ️Taşınabilir ve kurulabilir
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



