Yüksek Yenilenme Hızı GOB Teknolojisi Akıllı Mobil Kontrolüyle Katlanabilir LED Poster Ekranı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Model numarası: | P1.86、P2、P2.5 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme Sonrası 30 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Nakit |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Teslimat süresi: | 140° | Koruma Seviyesi: | IP43 |
|---|---|---|---|
| Kablo Ağı Malzemesi: | Alüminyum Alaşım | Bakım yöntemi: | Ön Bakım |
| Gri seviye: | 14-16 bit | Çalışma sıcaklığı: | -20~40°C |
Ürün Açıklaması
GOB teknolojisi ve akıllı mobil kontrolü ile yüksek tazeleme oranı katlanabilir LED poster ekranı
Yüksek tazeleme hızı teknolojisi, GOB koruması ve üstün ekran performansı için akıllı mobil kontrol ile gelişmiş katlanabilir LED poster ekranı.
- Yüksek Yenilenme Hızı
- GOB Teknolojisi
- Akıllı Mobil Kontrol
| Parametreler | P1.86 | P2 | P2.5 |
|---|---|---|---|
| Piksel Pitch (mm) | 1.86mm | 2 mm | 2.5mm |
| LED Standartı | SMD1515 | SMD1515 | SMD2020 |
| Tarama Modu | 1/43Scan | 1/40Scan | 1/32Scan |
| Piksel yoğunluğu (nokta/m) | 288906 | 202500 | 160000 |
| Parlaklık (CD/m2) | 600 | 600 | 800 |
| Boyut | 640*1920*490mm |
| Max. Güç | 600W |
| Kabine Ağırlığı | 48.8kg |
| Yenilenme Hızı | 7680Hz |
- Kutuları istediğiniz boyut ve şekle bağlayın, kutuları sabitlemek için delikleri hızlı kilitlerle hizalayın
- Güç ve sinyal kabloları belirleyin, sonra ilgili kutu bağlantıları içine yerleştirin
- Ana sinyal ve güç kablolarını bilgisayar ve denetleyiciye bağlayın, ardından başarılı bir işletim için ekrana hata ayıklayın
Karton, ahşap ve uçak paketleri de dahil olmak üzere çok sayıda ambalaj seçeneği sunuyoruz.Çeşitli ürünler, nakliye sırasında en iyi ekran korumasını sağlamak için uygun ambalajlarla yapılandırılmıştır..




