Ip65 Alüminyum Alaşımlı Su Geçirmez Dış Mekan Led Video Ekranı P4 Yüksek Gri Seviye 7680hz
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Model numarası: | P4 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme Sonrası 10 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union, L/C |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Dolap Boyutu: | 960*960*128mm | Piksel Aralığı: | 4 mm |
|---|---|---|---|
| Piksel Yoğunluğu: | 62500 Nokta/㎡ | Gri ölçek: | 14-16bit |
| Yenileme Sıklığı: | 1920/7680 Hz | Ekran Parlaklığı: | ≥5500 CD/㎡ |
| IP derecesi: | IP65 | Ekran çalışma sıcaklığı: | -20~+60℃ |
| Vurgulamak: | IP65 su geçirmez LED video ekranı,Alüminyum Alaşım Dış LED Ekranı,P4 yüksek gri seviyeli LED duvar |
||
Ürün Açıklaması
Ip65 Alüminyum Alaşım Su geçirmez Dış LED Video Ekranı P4 Yüksek Gri Seviye 7680hz
Ürün parametreleri
| Dolabın boyutu | 960*960mm |
| Pixel Pitch | 4 mm |
| Piksel yoğunluğu | 62500 Dot/m2 |
| LED Boyutu | SMD1921 |
| Tarama Türü | 1/10 Tarama |
| Gri ölçek | 14-16 bit |
| Yenileme Sıklığı | 1920/7680Hz |
| Ekran Parlaklığı | ≥5500 CD/m2 |
| En iyi görüntüleme mesafesi | ≥4M |
| Ekran çözünürlüğü | 240*240 |
| Modül Boyutu | 320*160mm |
| Göster | 120° |
| Kabine MaxPower | 900W |
| Kabine Ağırlığı | 26.6KG |
| IPGrade | IP65 |
| Ekran çalışma sıcaklığı | -20~+60°C |
| Çalışma nemliği | 10% ~ 90% RH |
Kurulum Ayrıntıları
1Kutuyu gerekli boyut ve şekle bağlayıp, kutunun sabitlenmesi için deliği hızlı kilitle hizalamak.
2Güç kablosunu sinyal kablosundan ayırın ve güç kablosunu ve sinyal kablosunu kutunun ilgili yerlerine yerleştirin.
3Ana sinyal kablosunu ve ana güç kablosunu bilgisayara ve denetleyiciye bağlayın ve ekranı hata ayıkladıktan sonra başarılı bir şekilde kullanın.
Ürün avantajı
1Yüksek dayanıklı alüminyum alaşım kabin, hafif tasarım
2Sağlam su geçirmez ve toz geçirmez yapı
3Kendini ısıtma yapısı, klima gerekmez
4Yüksek çözünürlüklü ekran performansı
5Esnek kurulum ve bakım yöntemleri
![]()
![]()
![]()
Charmingled hakkında bilgi
Charming LED, endüstride 20 yıldan fazla deneyime sahip dijital tabela ve reklam panoları üreten önde gelen bir şirket.Charming LED Displays, işiniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacak bilgi ve uzmanlığa sahiptir.. Canlı ve çekici LED ürünlerimiz ve elektronik işaret çözümlerimizle rakiplerimizden farklı olun. Dijital LED İşaret uzmanlarımızı bugün arayın!
![]()
![]()



