Su geçirmez Tam Renkli Dışarıda LED Video Duvar Paneli P3.91 3500CD Sahne Etkinlikleri İçin
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Model numarası: | P3.19 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 8 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kutu, Tahta Sandık, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme Sonrası 10 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini: | Haftada 500 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Yenileme Sıklığı: | 7680Hz | Dolap Boyutu: | 500*500*84MM |
|---|---|---|---|
| Piksel Aralığı: | 3.91mm | Piksel Yoğunluğu: | 65536 nokta/㎡ |
| LED Boyutu: | SMD1921 | Ekran çalışma sıcaklığı: | -20 ~ 60 ℃ |
| Çalışma Nemi: | %10~%90 bağıl nem | Ekran Çalışma Gerilimi: | AC 220V/(110V)±15% |
| Vurgulamak: | Su geçirmez LED Video Duvar Paneli,Dış mekan P3.91 led ekran,Sahne etkinliği LED video duvarı |
||
Ürün Açıklaması
Su Geçirmez Tam Renkli Dış Mekan Led Video Duvar Paneli P3.91 3500CD Sahne Etkinlikleri İçin
Ürün Parametreleri
| Piksel Aralığı | 3.91mm |
| Yenileme Frekansı | 7680Hz |
| Ekran Parlaklığı | ≥3500 CD/m² |
| IP Sınıfı | IP65 |
| Piksel Yoğunluğu | 65536 Nokta/m² |
| Ekran Çalışma Sıcaklığı | -20~60°C |
![]()
![]()
Ürün Detayları:
1. Patentli Teknoloji, özel mod, benzersiz tasarım
2. Tek Tuşla Demanyetizasyon, Daha Hızlı kurulum
3. Yüksek Yenileme Hızı (15360Hz)
4 kabin tasarımı hepsi bir araya bağlanabilir - Esnek, standart, kavisli, köşe
Charmingled Hakkında Bilgi Edinin
Charming LED, sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip dijital tabela ve reklam panoları konusunda önde gelen bir üreticidir. Dijital LED tabela veya reklam panosu arıyorsanız, Charming LED Displays işletmeniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacak bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Canlı ve çekici LED ürünlerimiz ve elektronik tabela çözümlerimizle rakiplerinizden sıyrılın. Dijital LED Tabela uzmanlarımızı Bugün Arayın!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()



