220V Dış Mekan Partisi LED Video Duvarı P3.91 Yüksek Parlaklık 3840Hz Ekran
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Charming |
| Sertifika: | CE, ROHS, LVD, EMC, CB, BIS, UL |
| Model numarası: | P3.91 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 2 adet |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Karton Kasa, Ahşap Kasa, Uçuş Çantası |
| Teslim süresi: | Ödeme Sonrası 10 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union, PayPal, Nakit |
| Yetenek temini: | haftada 1000 adet |
|
Detay Bilgi |
|||
| Boyut(mm): | 500×500×86MM/500*1000MM | Maksimum Güç(W): | 200W/400W |
|---|---|---|---|
| Yenileme Hızı (Hz): | 3840Hz / 1920Hz | Piksel Pitch (mm): | 3.91 mm |
| Koruma Seviyesi: | IP65 | Dolap Malzemesi: | Dökme alüminyum |
| Renk: | Tam renkli | Bakım yöntemi: | Geri Bakım |
| Çalışma Sıcaklığı: | %10~%90 bağıl nem | Ömür: | ≥50000 Saat |
| Vurgulamak: | 220V LED Video Duvar,Diecast alüminyum LED Video Duvar,LED Video Duvar Ekranı 86mm |
||
Ürün Açıklaması
Ürün avantajları
1. IP: IP 65 / Dış Mekan
2. Yenileme Hızı(Hz): 3840Hz
3. Bakım Yöntemi : Arka Bakım
4. Çalışma Voltajı : AC 110V/220V,50/60HZ
5. Piksel Aralığı(MM) : 3.91 mm
![]()
![]()
2 boyutta mevcuttur: 500*500mm ve 500*1000mm
![]()
Ultra ince, kalınlığı sadece 86mm
![]()
Ağırlık: 8.6kg / 14.8 kg bir kabinet, tek kişi taşıyabilir, zamandan ve emekten tasarruf sağlar.
![]()
PC'nizle senkronize olarak her türlü kelimeyi, metni, grafiği, resmi, videoyu, 2 boyutlu, 3 boyutlu çizgi filmi ve diğer bilgileri gösterir.
Ürün Detayları
![]()
![]()
Büyüleyici led ekran modülü ve kabineti en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir, modülü ve kabineti kendimiz yapıyoruz.
![]()
Benzersiz kilit daha yüksek düzlük sağlar ve led ekranları eksiksiz bir ekran haline getirir.
![]()
Köşe koruma tasarımı, modüllerin köşelerine herhangi bir darbeyi önler, LED'leri %100 korur.
Ürün parametreleri
| Tip Numarası | K 3.91 |
| Boyut(MM) | 500×500×86MM/500×1000×86MM |
| Maks. Güç(W) | 200W / 400W |
| Kabinet Ağırlığı(KG) | 8KG / 14.5KG |
| Yenileme Hızı(Hz) | 3840Hz / 1920Hz |
| Piksel Aralığı(MM) | 3.91MM |
| LED Standardı |
SMD1921
|
| Tarama Modu | 1/16 Tarama |
| Piksel Yoğunluğu(Nokta/m²) | 65536 Nokta/m² |
| Parlaklık(CD/m²) | ≥4500 CD/m² |
| Görüş Açısı | 140° |
| Koruma Seviyesi | IP65 |
| Kabinet Malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Bakım Yöntemi | Arka Bakım |
| Gri Seviye | 14-16 Bit |
| Çalışma Sıcaklığı | -20~40℃ |
| Çalışma Nemi | 10%-90%RH |
| Ömür | ≥50000 Saat |
| Çalışma Voltajı |
AC 110V/220V,50/60HZ |
Şirket Profili
Charming LED, dijital tabelalar & billboardlar konusunda sektörde 20 yılı aşkın deneyime sahip lider bir üreticidir. Dijital LED tabela veya billboard arıyorsanız, Charming LED Displays, işletmeniz için en iyi kararı vermenize yardımcı olacak bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Canlı ve çekici LED ürünlerimiz ve elektronik tabela çözümlerimizle rakiplerinizden sıyrılın. Dijital LED Tabela uzmanlarımızı Bugün Arayın! Charming LED tech, müşterilere en iyi çevrimiçi hizmetleri sunmaktadır. İhtiyacınız olduğunda size yardımcı olmaya her zaman hazırız. Ayrıca ürünlerin güvenliğine de özen gösteriyoruz. Ürünlerinizin en hızlı ve en güvenli teslimatını sağlayan önde gelen lojistik firmalarıyla çalışıyoruz.
![]()
Paketleme:Müşteriye ne sunuyoruz?
![]()
![]()
S1. En iyi piksel aralığı nasıl seçilir?
![]()
Cevap: En yakın izleme mesafesine göre uygun piksel modeli seçin, değer ne kadar küçükse o kadar net!




