960x960MM Dış Mekan LED Video Duvar Ekranı Ekranı 3840Hz Piksel Pith P5MM
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | CHARMING |
| Sertifika: | CE,CB,BIS,ROSH,UL,EMC,3C,ISO9001 |
| Model numarası: | P5 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 2 |
|---|---|
| Fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
| Teslim süresi: | 5-15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün adı: | P5 Dış Mekan LED Ekranı | Piksel Aralığı: | 5 mm |
|---|---|---|---|
| Yenilemek: | 1920/3840Hz | Panel Boyutu: | 960*960mm |
| Gri tonlamalı: | 14-16bit | Renk: | RGB Tam Renk |
| Malzeme: | Alüminyum | Kontrol sistemi: | NOVA Yıldızı |
| Vurgulamak: | 960MM Dış Mekan LED Video Duvar,5MM Dış Mekan LED Video Duvar,3840Hz LED Duvar Ekran Dış Mekan |
||
Ürün Açıklaması
960*960MM Piksel Pith 5MM Dış LED Video Duvarı Yüksek Rahatlatma 3840Hz
Ürün Tanımı
1.Dikişsiz Dikiş Tasarımı
Tamamlanmış standart dolaplar, dolaplar arasında belirgin dikiş yok, daha güzel bir görüntüleme etkisi.
2İyi su geçirmez tasarım.
Kapıdaki su geçirmez lastik bant ve anahtar deliğinde su geçirmez kapağı ile tasarlanmış.
3. Yüksek Yenilenme 3840Hz
4.Alüminyum alaşımı
Kabine alüminyum alaşımından yapılmış, daha hafif ve paslanmaz.
5.İyi ısı dağılımı
6Yüksek kaliteli LED lamba kullanmak.
![]()
Teknik özellikler
| Tip numarası | M5 |
| Boyut ((MM) | 960x960x128MM |
| Max Power ((W) | 900W |
| Kabin Ağırlığı ((Kg) | 30KG |
| Yenilenme Hızı ((Hz) | 1920/3840Hz |
| Pixel Pitch ((MM) | 5 mm |
| LED Standart | SMD1921 |
| Piksel yoğunluğu ((Dot/M2) | 40000Dot/M2 |
| Parlaklık ((CD/M2) | 5500CD |
| Görme açısı | 140° |
| IP oranı | IP65 |
| Kabine malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Bakım | Geri dön. |
| Gri Seviye | 14-16Bit |
| Çalışma sıcaklığı | -20-40°C |
| Çalışma Nemliği | 10% ~ 90% RH |
| Yaşam Süresi | ≥100000 Saat |
| Çalışma Voltajı | AC110V/220V, 50/60Hz |
Ayrıntılı gösterim
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sahne, etkinlik, konser, sergi, kilise, miting, ödül gösterisi...
![]()
Neden bizi seçtin?
1Ürün kalitesi
Müşterilere seri ile ilgili ürünlerin kapsamlı bir çözüm tedarik edebiliriz.
Müşterilere yüksek kaliteli ürünler sağlayabiliriz.
Müşterilere bir yıllık ücretsiz garanti verebilir ve yenilenmeleri destekleyebiliriz.
2- En iyi hizmet.
24 saat çevrimiçi hizmet sağlayabiliriz.
Müşterilere ücretsiz kurulum rehberliği ve teknik destek sağlayabiliriz.
Şu anda dünyanın herhangi bir ülkesine ve bölgesine ürünler ve teknik destek sunmaya hazırız, ürünümüz 100'den fazla ülkeyi ve bölgeyi kapsıyor.
Sık Sorulan Sorular
1. MOQ'niz nedir? İlk seferde küçük sipariş QTY sipariş edebilir miyim?
A: Yeni müşteriler için, küçük sipariş miktarı ilk seferde kabul edilir. Ve yerleştirdiğiniz daha büyük miktar, daha iyi bir fiyat sunabiliriz.
Sipariş vermeden önce test ve kontrol için bazı örnekler koyabilir miyim?
A:Evet, numuneleri almak için sıcak bir şekilde hoş geldiniz.
Ödeme süresi nedir?
A: Genellikle L / C, T / T'yi kitlesel sipariş için ve örnekler için ödemeyi tercih ederiz.
S4. Ürünleriniz için kaç yıl garanti veriyorsunuz?
A: Ürünlerimizin çoğu için 3 yıllık garanti sunabiliriz; Ticari ışık için 2 yıllık garanti.
S5: ODM, OEM ürünleri yapabilir misiniz?
A: Evet, ODM, OEM siparişi kabul edilir.
Işıklandırma ürünü için bir sipariş nasıl verilir?
A: Öncelikle gereksinimlerinizi veya uygulamanızı bize bildirin.
İkincisi, taleplerinize veya önerilerimize göre alıntı yapıyoruz.
Üçüncüsü müşteri numuneleri onaylar ve resmi sipariş için depozito yapar.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz.
Işık ürünlerinizi hangi pazarda satıyorsunuz?
Cevap: Pixel ürünlerimiz Avrupa, Güney Amerika, Avustralya,

